panah
Joined:
Oct 4, 2023
Messages:
0
Likes Received:
0
    1. There are no messages on panah's profile yet.
  • Loading...
  • Signature

    اگر نیاز دارید یا می خواهید به وب سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشید، بهترین راه برای انجام آن خرید پروکسی یا خرید وی پی انv2rayng است. با استفاده از یک پروکسی یا VPN، می توانید ترافیک خود را از طریق یک سرور در کشور دیگری هدایت کنید که سپس به شما امکان می دهد به آن وب سایت های مسدود شده دسترسی داشته باشید. البته، استفاده از پروکسی یا VPN مزایای دیگری مانند مرور ناشناس در اینترنت دارد. بنابراین اگر نیاز به دسترسی به وب سایت های مسدود شده دارید، حتماً پروکسی یا سرویس v2ray رایگان خریداری کنید.
    شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک فناوری شبکه است که یک اتصال شبکه ایمن را از طریق اینترنت عمومی ایجاد می کند. VPN به کاربران شبکه خصوصی اجازه می دهد تا شبکه های عمومی، مانند اینترنت، اغلب ایمن نیستند. هنگامی که به یک وب سایت متصل می شوید، رایانه شما آدرس IP شما را با سایت به اشتراک می گذارد. این امر ردیابی فعالیت آنلاین شما را برای شخصی آسان می کند و در صورت تمایل، می تواند منجر به سرقت هویت یا سایر تهدیدات امنیتی شخصی شود.
    یک شبکه خصوصی مجازی (خرید فیلتر شکن سیسکو برای ایفون) اتصال شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس IP شما را پنهان می‌کند و در هنگام آنلاین بودن یک لایه امنیتی اضافی به شما می‌دهد. VPN همچنین می‌تواند محدودیت‌های جغرافیایی و سانسور را دور بزند، چه بخواهید به وب‌سایت‌ها دسترسی داشته باشید یا محتوایی را پخش کنید که در کشور شما در دسترس نیست.