[ZMAJ] Ljuti Zmajovi pozivaju sve koji nas razumeju

Discussion in 'Miller (EU)' started by Ivke, Oct 14, 2013.

  1. Ivke

    Dakle, kao što naslov kaže, okupljamo ljude sa područja bivše Jugoslavije. Postojimo već dugo, za sad nas nema mnogo ali smo iskusni i dobro opremljeni (bez zezanja). Navešću par uslova pa ako vam odgovara javite se:
    • atmosfera u outfitu je prijateljska i druženje je u prvom planu, kome je potreban neko nadrndan da mu naređuje nek se prijavi u vojsku
    • glavni lik sa kojim igrate mora da bude NC jer nam trebaju aktivni igrači, ne trebaju nam oni koji su sa nama dok pobeđujemo a kad zagusti pređu na drugu stranu i zapucaju po nama
    • prihvatamo iskusne a i nove igrače, ako nemate pojma naučićemo vas
    • glasno psovanje neprijatelja i gunđanje preko voice-chata je dozvoljeno u određenoj količini, ko pretera slobodno ga prijateljski upucajte
    • psovanje i vređanje saboraca iz outfita nije dozvoljeno i kažnjava se letenjem (ne u Liberatoru)
    • zbog očajnog voice-chata u igri Mumble je obavezan da bi se psovke i gunđanje bolje čule
    • nos možete da brišete rukavom, nama ne smeta ni najmanje
    E sad bi ja po uzoru na ove velike outfite trebalo ovde da stavim neku veliku sliku koja pokazuje kako smo mi veliki i zajebani al' ponestalo nam umetnika, koristite maštu.
  2. SamCrow1

    Ej Zmajovi, pozdrav iz suprotnog tabora, vidimo se preko nišana!:p
  3. Ivke

    Pozdravljamo i mi tebe, pa kad se vidimo da se bratski poubijamo :D.
  4. crnamamba

    PozzZMAJOVI.Jel ste jos aktivni ili???Jer i mi trazimo timsku igru,pa ako ste voljni pomoci?
  5. Ivke

    Aktivni i noću i danju, kao što vidiš. Balkance je mnogo teško sakupiti da se udruže i odrade nešto zajedno tako da nismo imali puno sreće u sakupljanju ljudi. Novi su uvek dobrodošli, naravno gorepomenuta pravila i dalje važe. Cimajte me u igri, ja ovih dana nešto vilenim noću a spavam danju, aktivan sam uveče.
  6. crnamamba

    Ivke,posto vidim da je dosta tesko naci nase ljude,da li bi smo se mogli dogovoriti jedan dan,da odigramo sa vama par capture-a?Znaci moj Outfit da igra sa tvojim u tvom Squadu ili obrnuto?
  7. Eltirion