[PL] any Polish small-medium sized, mature Vanu outfits?

Discussion in 'Cobalt (EU)' started by HeXether, Jun 22, 2013.

  1. HeXether

    Hi! I'm looking for a Polish outfit so I will type in polish. Thanks for understanding ;)


    Czołem!

    Szukam dla siebie nowego "domu". Po dłuższej przerwie mam zamiar grać VS, dlatego od razu zaznaczam, że będę zaczynał od zera.

    Kilka istotnych uwag:
    - nie interesuje mnie bieganie za zergiem, straszne nudy
    - osobiście wolę wbić na kontynent gdzie jest "nas" najmniej i próbować bronić baz - w ten sposób zawsze jest jakaś akcja no i do tego bonus exp ;)

    - kultura osobista i zdrowe podejście do życia - sam mam 30 lat (co w sumie niewiele znaczy, ale daje jakieś pojęcie na jakim jestem etapie) i miło by było grać z ludźmi na poziomie
    - jeśli chodzi o sam outfit to bardziej interesuje mnie coś w stylu "grupy przyjaciół" i granie "for fun", niż "mlg pro tryhards" ;) oczywiście nie mam nic przeciwko grze na poważnie, to jak najbardziej mile widziane, ale jest pewna granica gdzie granie na poważnie przestaje sprawiać frajdę

    To chyba tyle. :) Mam nadzieję, że ktoś mnie przygarnie.
  2. Kociboss

    Nie orientuję się zbytnio w polskich outfitach (przekładam strzelanie nad czytanie) ale opiszę wszystkie na wszelki wypadek. Zaczynasz od początku, więc jeszcze nie jest za późno byś podjął właściwą decyzję.

    Sekciarze, podążający za wyimaginowanymi głosami obcych:

    - Jedyny polski outfit z jakim się spotkałem to "Polskie Przymierze Vanu". Wyglądają na radośnie niezorganizowaną, casualową grupę (ale w akta im nie zaglądałem, taktyk też nie śledzę więc może jest to mylne wrażenie). O ile czytasz śledzisz ten blog (http://babagra.pl/2013/05/ps2-serwer-cobalt-i-vs/) to pewnie wiesz, że jego założycielka biega z nimi. Skrót - PPV.

    Niebiescy terroryści, otumanieni przez mylną koncepcję wolności:

    - Czasy zergowego outfitu [DOPA], prowadzonego przez pewnego prominentnego, polskiego youtubera minęły. Liczba członków zastrzaszająca. Każdej nocy, ok. 300 gimnazjalistów w czołgach. Teraz już tego nie uświadczysz, youtuber odszedł a wraz z nim większość polaków.

    - O ile mi wiadomo, niedobitki przekształciły się w [BLSC] (Blue screen). Czy dalej istnieją, nie wiem, ostatnio ich nie widziałem, forum rekrutacyjnego nie śledzę.

    - Pewniakiem (W sensie, że na pewno istnieją) jest "Największy Polski Outfit" [PL13]. Tutaj ich stronka: http://pl13.pl/ Detali nie znam ale jest ich na tyle dużo bym codziennie natknął się na grupę lub dwie.


    Chwalebna Republika Terrańska (Sława I Chwała. Pokój, Honor, Zboże):

    - Zanim zacznę, bez względu na outfit, naszą taktyką *zawsze* górujemy nad przeciwnikiem. Jakiekolwiek straty w terytorium, są wynikiem pzemyślanej, długodystansowej strategii mającej na celu zapewnienie trwałego pokoju na Auraxis i ostateczne rozwiązanie kwestii vanowskiej i rebelianckiej.

    - Najbardziej znany (I jedyny liczący się, I guess) polski outfit to „DYWIZJON 303″ [3PL3]. Grałem może kilka razy w ich plutonie. Atmosfera sympatyczna. Obecnie dość często gram z jednym człowiekiem z tego outfitu. Jeżeli reszta jest tak dobra jak on, to wróżę im wiele dobrego w przyszłości. Na razie nie braliśmy z nimi udziału w "combined forces operation" (Outfity TR-u walczące razem) ale nic nie stoi na przeszkodzie by zacząć współpracować.





    Mam nadzieję, że odpowiednio nakreśliłem sytuację. Powodzenia. Życzę podjęcia właściwej decyzji.