Magyar klán?

Discussion in 'Miller (EU)' started by afile1988, Dec 16, 2012.

  1. afile1988

    szívesen játszanék magyarokkal,ezért csatlakoznék ha van.vagy olyan outfithoz ahol vannak magyarok. NC( br 16) és TR (br 12) oldalon szoktam játszani,itt érdekelne.napi kb 2-3 órát tolom,leginkább du.-este felé. TSelni nem szoktam,ha szükséges megoldom.béta óta tolom,de sajna sok magyarral még nem találkoztam :) köszi
  2. Endex

    Hi!
    Engem is érdekelne tehát ha van valami közösség akkor oszatok meg velem is köszi
  3. Dravier

    Van egy nagyon ó kis magyar outfit a Jammers terran oldalon.Ha csatlakozni szeretnetek keressetek :snomag,krinyo,dravier-t es vegyetek fel havernak es majd meghivunk de szolj azert h magyar vagy es szeretnel csatlakozni.
    • Up x 1
  4. afile1988

    király,köszi :)
  5. 00geri20

    Ha kell Ceres szerveren nekem is van
  6. Dravier

    Akkor ezt a Ceres recuitba ird ne a MILLER szerverére.
  7. Istrebljivach

    I agree with you guys.
  8. fdykn

  9. Dravier

    légyszives aki nem magyar az ne írjom már ide ezt tartsuk fent a magyaroknak és szerintem mi a jammersel nagyon jól működő evetekkel szervezetten de bulizva szórakozó csapat vagyunk aki nem hozzánk jött/jön az lehet nagyon megbánja
  10. Ghery88

    Üdv!
    Itt ugyan nem toborozni szeretnék, csak szólni, hogy a nemrég elkészült oldalunkon nem csak magunkat szeretnénk reklámozni, hanem az egész hazai Planetside közösségnek egy átlátható és jól kezelhető felületet biztosítani. Ha bárkit érdekel a dolog, szóljon azonnal! :)