Thurgadin CZ players

Discussion in 'Guild Recruitment' started by Bakly, Jan 30, 2020.

  1. Bakly New Member

    Začátečník, berserkr lvl 13, hledá česky mluvící guildu nebo i jednotlivé hráče pro společnou hru.
    Bakly.
  2. Georgus New Member

    Čau, dívám se po fóru a vidím tebe, zítra hru stáhnu tak jestli by jsi měl pak zájem můžeme zahrát, sice nejsem zkušený ale myslím si že hraní stovek mmorpg her se uplatní i v tomto. Zkouším jen zase něco jiného, něcotrochu old school. Kdyžtak odepiš at vím, napsal bych ti pak svoje in-game jmeno.
  3. Bakly New Member

    ahoj, tak to je super budu rád. Mám to přesně tak jak píšeš, hrál jsem už kdeco ale chtěl jsem trošku něco klasičtějšího, a rád si užívám to zkoumání a vymejšlení.
  4. Bakly New Member

    btw jsem u hodnejch - město Queinos (server Thungardin, EU)
  5. Georgus New Member

    Jasný, jen škoda že nejsi trochu jinde, co jse se díval a psal jsem si s lidma na foru tak největší populace je prý na Maj'Dul, jestli je to vůbec server. Jen váhám jestli není lepší hrát tam kde je největší populace hráčů, je to v mnoha ohledech lepší. Tak jestli jsi teprve malý level, tak by jsi mohl změnit, serv, a vyexpit se než se mi to dostahuje
  6. Bakly New Member

    šel jsem na eu server kvuli herním časům. a ty eu jsou slabý no. ale zase jsou všude volný exp placy :D , nicméně co jsem četl tak jsou všichni endgame tak ty low lokace jsou prázdný. Ale nevim, sem taky začátečník.
  7. Georgus New Member